Tüp Bebek Kıbrıs

kibris tup bebegimKıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezimizde In vitro fertilizasyon (IVF) yapay bir ortamda vücut dışında laboratuvar sperm tarafından yumurta döllenmeyi içerir. Döllenme sağlanır zaman embriyolar daha sonra iki ila beş gün sonra rahim geri iade edilir. Tüp Bebeğim Kıbrıs kliniğimizde doktorumuz ve uzman personeliimiz  bugüne kadar onlarca bebeklerin binlerce IVF sonucu dünya çapında teslim edilmiştir. Yıllar geçtikçe, IVF gebelik elde etmek prosedürleri giderek, basit güvenli ve daha başarılı hale gelmiştir.

Sürecinde Adımlar

IVF sonucu gebelik başarmak için, birkaç adım katılmaktadırlar:

 • Yumurtalık uyarılması, birkaç olgun üreyebilen oosit üretmek için (yumurta)

 • Yumurtalıktan oosit Alma ve IVF laboratuvarında inkübatör uygun çanak yerleştirerek

 • Koca kullanarak oosit Gübreleme IVF Laboratuvarı embriyoların sperm ve kültürünü hazırladı.

 • Implantasyon (embriyo transferi veya ET) için rahim içine embriyo Yerleştirme

 • Ne zaman IVF Bir Seçenek Olabilir?

IVF ile yardımcı olabilir infertilite tiplerinin bazıları şunlardır:

 • Ameliyatla başarılı bir şekilde tedavi edilemeyen Yok fallop tüpleri veya tubal hastalık

 • Cerrahi veya medikal tedaviye yanıt vermeyen Endometriozis

 • Infertilite katkıda bir erkek faktörü, hangi sperm sayıları veya hareketliliği düşük ama laboratuvarda döllenme sağlamak için yeterince aktif sperm vardır

 • Sperm cerrahi alınması gereken ciddi erkek faktörü

 • Diğer tedavilere yanıt vermeyen Açıklanamayan infertilite

 • Sperm antikor ikincil kısırlık

 • Düşük veya anormal doğumlar sonucu genetik hastalıklar

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

tupbebek fiyatTüp Bebek merkezimizdeki fiyatlar, Avrupa'daki çoğu ülkelere kıyaslarsanız ne kadar düşük olduğunu göreceksiniz. İlk önceliğimiz hasta sağlığı ve memnuniyeti olduğundan bütçenize sarsmayacak şekilde elimizden geldiğince her türlü yardıma hazırız.

Fiyatlarımıza gelecek olursak; Kıbrıs'ta tüp bebek tedavisi ve yumurta donasyonu ile ilgili fiyatlarımız diğer tüp bebek merkezlerine göre daha avantajlı olmaktadır.

Tüp bebek tedavimizde sadece gebelik odaklı değil, sağlıklı gebelik ve doğumlar oluşturmaktır. Bunun yanında size verdiğimiz psikolojik destek sayesinde bu zorlu sürecin göz açıp kapayıncaya kadar ne kadar çabuk ve kolay geçeceğini göreceksiniz.

 • Tüp Bebek Fiyatları
 • Yumurta Nakli Fiyatları

 • Sperm Nakli Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatlarımız için lütfen tıklayın.

Kıbrıs Tüp Bebeğim - Bütçenize En Uygun Tüp Bebek Tedavisi

ydu1Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi 'mizde son teknoloji ekipman ve uzman kadromuzla bütçenize en hesaplı tüp bebek tedavi hizmeti sunmaktayız.

KKTC genelinde diğer tüp bebek merkezlerine kıyasla hastlarımızı maddi anlamda zorlamayan bir politika izliyoruz.

Kıbrıs tüp bebek merkezi fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi arayın veya hemen iletişime geçiniz..

Kıbrıs En iyi Tüp Bebek Merkezini seçmeniz için size birkaç neden

hakkimizdaYüksek başarı icin transfer islemi çok önemlidir. Sadece kaliteli embriyo elde etmek yeterli değildir, endometrium yani rahim içi yabakasının çok iyi hazırlanması gerekir. Ölçümlerde 8-12 mm kalınlığında olmalı 'ki embiryo tutunalilir ve beslenip gelişebilir. Aksi taktirde başarı sansı oldukca düşüktür.

Kıbrıs tüp bebek merkezlerimizde tüm tedaviler itinayla gerçekleştirilmektedir. İster tüp bebek, ister cinsiyet seçimi isterse donasyon olsun, amaç aileyi sağlıklı bebek sahibi yapmaktır. Bu nedenden dolayı tedaviye başladığımız ilk günden itibaren takipleri eksiksiz yapmaktayız.

Çiftler tüp bebek tedavisine karar verdikleri zaman psikolojik olarak desteklenmekte, bilgi sahibi olmaları için mutlaka danışmanımız tarafından tedavi süreci anlatılmakta ve cevaplanmayan hiçbir soru işareti kalmamaktadır.

Cinsiyet seçimi kendi labaratuvarımızda genetik uzmanımız tarafından yapılmakta yurt dışına gönderilmemektedir. Böylece zaman kaybı, yolculuk sırasında gelişebilecek riskler ortadan kalkmış olmaktadır. Cinsiyet seçimi %99.9 oranında kız yada erkek olarak belirlenmektedir.

Kıbrıs'ın en iyi tüp bebek merkezinde ve alanında en tecrübeli ekibiyle tanışmaya hazır mısınız? Bizimle hemen iletişime geçiniz.

KKTC Tüp Bebek Merkezleri

ydu1
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi,
KKTC'deki en son teknolojik tüp bebek ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

kıbrıs tüp bebek

kıbrıs tüp bebek merkezi

tüp bebek kıbrıs

 tüp bebek merkezi kıbrıs

kibris tup bebek merkezi

Devamını oku: KKTC Tüp Bebek Merkezleri

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisinde Karşılaşılan Sorunlar

Kıbrıs kıbrıs tüp bebek tedavisi sorunlarTüp Bebek Tedavisinin İptal Edilmesi

Anne adayının tüp bebek tedavisi süresince, yapılan işlemler doğrultusunda, istenen düzeyde tedaviye yanıt verememesi, yeterli sayıda follikül gelişmemesi veya aşırı derecede yumurtalık yanıtı gibi durumlarda tedavi iptal edilebilir.

Yumurta bulunamaması: Özellikle yaşı ileri ve yumurtalık rezervi düşük hastalarda, folliküller yeterli büyüklüğe ulaşmasına karşın yumurta toplama işlemi sırasında hiç yumurta bulunamayabilir.

Döllenmenin Olmaması

Yumurta ve spermlerde heşey normal göstermesine rağmen, bazı yumurtalarda döllenme gerçekleşmeyebilir. Meni spermi kullanıldığında döllenme oranı  75% oranındadır. Aynı şekilde be TESE sperminde 55-60% civarındadır. Özellikle olgun yumurta sayısı az olan olgularda döllenme olmamasına bağlı hasta embriyo transferine ulaşamayabilir.

Transfer Zorluğu

Çok nadir olarak rastlanılan, kadının genital organlarının anatomik yapısı nedeniyle transfer çok zor gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda gebelik şansı haliyle düşmektedir.

Sperm Bulunamaması

TESE uygulanan hastaların 45-50% 'sinde sperm bulunamaz ve tedavi iptal edilmek zorunda kalınır.

Gebelik testi öncesi kanama

Tüp bebek tedavisi, gebelik test günü öncesinde kanama gerçekleşen hastalarda gebelik şansı düşmekle birlikte gebelik olmadığı anlamına gelmez.

Ovarian Hiperstimülasyon Sendromu (Aşırı Uyarım Sendromu; OHSS) :

OHSS tüp bebek tedavisinin en önemli komplikasyonudur. Genellikle polikistik over sendromlu kadınlarda ortaya çıkar. Yumurtalıkları uyarmak amacı ile kullanılan ilaçlara aşırı cevap alınması sendroma zemin hazırlar. Yumurtalıkların uyarılması sırasında kabul edilebilecek sayıda yumurta uyarılması ile aşırı uyarılma arasında ince bir çizgi vardır. Her zaman doz ayarlaması mümkün değildir. Aşırı uyarılma olduğu zaman yumurtalık uyarıcı ilaçların dozunun azaltılması ve gerektiğinde bir gün veya daha uzun bir süre ilaç verilmemesi sonucunda estrojenin aşırı yükselmesi engellenebilir.

Ancak daha önemli olan bu hastaların tedavilerine başlarken OHSS gelişme riski yüksek olabilecek hastaların tespiti ve daha tedavinin başında bu hastalara uygun yaklaşım hayati önem arz eder. Uygun ilaç protokolünün seçilmesi, mümkün olan en düşük doz ile tedavi, yakın takip ve kan estradiol düzeyinden ziyade 11 mm’den daha büyük follikül sayısına göre hCG enjeksiyonu (Pregnyl ve ya Ovitrelle) yerine özel bir çatlatıcı iğne olan GnRH Agonisti (Gonapeptyl) kullanılması hatta fazla follikül olan hastalarda taze transfer yapmayıp tüm embriyoların dondurulması gibi yöntemlerle OHSS gelişme riski neredeyse sıfırlanabilmektedir.

Neden Kıbrıs Tüp Bebeğim?

kıbrıs tüp bebek
Alanında Deneyimli Ekip

kıbrıs tüp bebek
Başarılı Sağlıklı Gebelik Oranı

kıbrıs tüp bebek
Gelişmiş kısırlık ve embriyo testleri

kıbrıs tüp bebek
İlgili ve Güleryüzlü Personel

kıbrıs tüp bebek
Geniş Donör Havuzu

kıbrıs tüp bebek
Konaklama ve Ulaşım

kıbrıs tüp bebek
Güven ve Gizlilik

kıbrıs tüp bebek
Danışmanlık Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Başarı Hikayelerimiz

"Ne kadar teşekkür etsek az!!!"
Açıkcası çok fazla seçenek vardı ve kime gideceğimizi bir türlü bilemedik. Eşimle beraber İnternet'te araştırırken bulduk ve randevu aldım, sağolsunlar çok yardımcı oldular. Özellikle danışmanım ve doktorum çok çok iyiydi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim...
tup-bebegimiz

F.H.

Başarı Hikayelerimiz

"Çocuğu olmayan yakınlarıma ve buradaki hastalara rahatlıkla tavsiye edebilirim..."
Doktorumuz; kesinlikle alanında oldukça deneyimli, profesyonel, yardımsever, dinlemeyi seven ve hastasına çok değer veren bir karaktere sahip. Sayesinde çok güzel bri evlat sahibi oldum, yıllardır özlemle beklediğim bebeğime kavuşturdu.
tup-bebegimiz

H.E.

Başarı Hikayelerimiz

Sağolun hocam!

Çok sağolun sizlerin sayesinde uzun emek ve uğraşlar sonucunda hayattaki en güzel duygulardan bir tanesi olan anneliği yaşadım.

Buradan bir kez daha teşekür ediyorum tüm ekibe...

tup-bebegimiz

C.Ç.

Başarı Hikayelerimiz

Çok mükemmel bir his

Yurtdışında 2 kez başarısız denemeden sonra, danışmanımızla Kıbrıs'taki bir arkadaşımın tavsiyesi üzeriyle iletişime geçtim. Çok ilgili ve alakalı, beni her konuda bilgilendirdi. Ardından çok ilginçtir ki, doktorumuzla tanıştığımız ilk günden tüp bebek tedavimin başarılı olacağını sezdim ve öyle de oldu :) İkizlerimiz bizim yaşam enerjimiz oldu...

tup-bebegimiz

H.Ö.

Fotoğraf Galerisi

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2023

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2019 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!