Kıbrıs Tüp Bebekte Özel İndirimler

kibris tup bebek hazirlikBilindiği üzere tüp bebek tedavisi, çiftlerin tüm denemelerinden sonra en son ihtimal olarak bebek sahibi olmak adına başvurdukları bir tedavi şekli olarak görünmektedir. Daha önceki tecrübelerimize dayanaraktan şunu anladık ki, bebek özlemi ile yanıp tutuşan anne adayları her ne pahasına olursa olsun maddi ve manevi kendisinden ödün vererek bu tedaviyi kabul etmektedir.

Tüp bebek tedavi süreci ile ilgili hastalarımızı, öncelikle tedavi öncesi ve sonrası tamamen bilinçlendiriyoruz. Bu tedavinin dışardan göründüğü kadar kolay olmadığını her defasında vurguluyoruz. Ruhsal psikolojik yıpranmanın yanında maddi olarak ta bir yıpranma söz konusudur. İşte bu yüzden Kuzey Kıbrıs'taki diğer tüp bebek merkezlerine göre fiyatlarımızı daha uygun ve esnek bir yapıda tutuyoruz. Amacımız mutlu bireyler görebilmek ve yıkılmak üzere olan aile bağlarını tekrar güçlendirmektir. Maddiyat konusunda mümkün olduğunca elimizden geldiğinde sizlere yardımcı olacağımızdan hiç bir şüphenizin olmayacağını garanti ediyoruz.

Lütfen maddi ve manevi her türlü öneri ve görüşleriniz için hiç çekinmeden bize ulaşın. Ücretsiz olarak size destek verelim.

Kıbrıs Tüp Bebek

kibris tup bebek Kuzey Kıbrıs'ta Tüp Bebek tedavileri, kalite ve gizlilik doğrultusunda alanında lider ve en son teknojik hastanemizde yapılmaktadır.

a href="/kıbrıs-tüp-bebekte-cinsiyet-seçimi.html?quot;_ti="=>=<s=>_C="nsiyet seçimi, ahref="/bilgi-bankası/82-kısırlık-tedavisi.html?quot;_t="=>=<=>k="sırlık tedavisi ve tüp bebek tedavisi ile ilgili hastaların aklını karıştıran çok fazla etken vardır. Bu yüzden sitemizde mümkün olduğunda merak edilenler ve sokça sorulanlar başlığı altında tüm hastalardan gelen talepleri ve önerileri topladık. Bu sayede ilk defa tüp bebek tedavisi yaptıracak hastaların bilinçli ve kafasında soru işareti kalmadan tedaviye başlamalarını sağlıyoruz.

Kıbrıs'ın iklim ve doğası itibariyle turizm cennetidir. Siz tatil odaklı gelip, burada zaman geçirirken biz tüm test ve tedavi aşamalarınızla ilgilenelim.

Neden Kıbrıs Tüp Bebek?

Çünkü Kıbrıs'ta diğer ülkelere göre çok büyük oradan avatajlar vardır. Bunlardan en önemlisi a href="/tüp-bebek-tedavisinde-başarıyı-arttırmak-1.html?quot;_tit="=>ucu=" fiyat ve kısıtlama olmadan yasalara uygun olması.

Kıbrıs tüp bebek merkezimiz ile ilgili daha birçok konuyu diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz..

Kıbrıs'ın Güvenilir ve Lider Tüp Bebek Hastanesi

Son teknoloji, modern hastane, uzman ekip, yüksek başarı ve en uygun fiyatlar bizde!

elite hospitalAnne ve baba olmak dünyada bir çiftin yaşayabileceği en güzel duygudur. Ailenizi bir evlat ile tamamlamak tam anlamıyla aile olabilmek ve sizden, size ait bir bebeği kucağınıza alıp tüm sevginizi ona adamak, dünyaya kendimizden bir iz bırakmak isteriz. Bu yüzden her çift bebek sahibi olmak ister ve her çiftin bebek sahibi olmaya hakkı vardır. Bazen normal yollarla bebek sahibi olmamız güçleşebilir ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz, bu duyguları yaşamanız çok normaldir. Tam bu noktada tüp bebek hizmetimizden yararlanabilir, uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan hastane ekibimizden destek alabilirsiniz.

Uzman kadro, son teknoloji genetik labaratuvarı, tam donanımlı tüp bebek (ivf) ünitesi, adada tek olan hastanemiz yumurta nakli ve  tüp bebek tedavilerinde yüksek başarı elde etmiş birçok aileyi bebek sahibi yapmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Hastanemiz uluslararası düzeyde hizmet vermekte, Asya ve Avrupa ülkelerinden gelen birçok çifte umut ışığı olmaktadır. Fiyatlarımız tüm diğer tüp bebek merkezlerine göre daha hesaplı olup, 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kıbrıs Tüp Bebek (IVF) Merkezi ve Danışmanlık

Tüp Bebek Tedavisi Nedir?

Bazı nedenlerle çocuk sahibi olamayan çiftlerin bu sorununu aşmada kullanılan bir tedavi...

Tedavi Aşamaları

Çiftin hangi tedavi yöntemine uygun olduğuna karar vermek amacıyla ayrıntılı bir görüşme...

Başarıyı Etkileyen Faktörler

Gebelik oranlarının bu kadar farklı bildirilmesinin çok farklı nedenleri vardır...

Kullanılan Teknikler

Bir tüp bebek ünitesi sürekli yenilenmekte olan teknolojik gelişmeleri düzenli takip etmelidir...

Tekrarlayan Başarısızlık

Üç veya üzerinde (bazı tanımlara göre iki ve üzerinde) başarısız tüp bebek tedavisi geçirilmesidir...

Tüp Bebek ve Stres

Doğal yolla gebe kalamayan çiftler için tüp bebek tedavisi büyük bir umut kaynağı oluşturmaktadır...

05

Neden Kıbrıs'ta Tüp Bebek Yaptırmalısınız?

Özellikle yurtdışında tedavi görmenin ne kadar stresli ve yıpratıcı olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle tedavi sürecinizin başlangıcından sonuna kadar hep tedavi koordinatörümüz sizin yardımınıza koşturacaktır. Tedavi koordinatörünüze 7/24 e-posta, telefon veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs 'taki Tüp Bebek Merkezimiz, son teknolojik ekipmanlar ve profesyonel ekibi ile bütçenize uygun ve en ucuz fiyatlarla KKTC Lefkoşa'da titiz, kaliteli ve tecrübe deneyimiyle kıbrıs'ın tüp bebek hastanesinde tedavi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Hastanemizde yumurta nakli, sperm donasyonu, azospermi, genetik tarama, PGD ve taşıyıcı annelik gibi diğer hizmetlerimiz bulunmakta, bunun yanısıra infertilite (kısırlık) ile ilgili sorunu olan hastalarımız için de bebek sahibi olma imkanı sağlıyoruz. Kıbrıs tüp bebek merkezimizde stres yönetimi, psikolojik destek ve danışmanlık konusunda tecrübeli personelimizde hizmetinizdeyiz!

Yüksek başarı icin transfer işlemi çok önemlidir. Sadece kaliteli embriyo elde etmek yeterli değildir, endometrium yani rahim içi yabakasının çok iyi hazırlanması gerekir ölçümlerde 8-12 mm kalınlığında olmalı ki embriyo tutunabilir ve beslenip gelişebilir. Aksi taktirde başarı şansı oldukca düşüktür.

Kıbrıs'taki tüp bebek kliniği 'mizde tüm tedaviler itinayla gerçekleştirilmektedir. İster tüp bebek, isterse donasyon ile tüp bebek tedavisi olsun, amaç aileyi sağlıklı bebek sahibi yapmaktır. Bu nedenden dolayı tedaviye başladığımız ilk günden itibaren takipleri eksiksiz yapmaktayız.

Çiftler tüp bebek tedavisine karar verdikleri zaman psikolojik olarak desteklenmekte, bilgi sahibi olmaları için mutlaka danışmanımız tarafından tedavi süreci anlatılmakta ve cevaplanmayan hiçbir soru işareti kalmamaktadır.

Neden Kıbrıs Tüp Bebeğim?

kıbrıs tüp bebek
Alanında Deneyimli Ekip

kıbrıs tüp bebek
Başarılı Sağlıklı Gebelik Oranı

kıbrıs tüp bebek
Gelişmiş kısırlık ve embriyo testleri

kıbrıs tüp bebek
İlgili ve Güleryüzlü Personel

kıbrıs tüp bebek
Geniş Donör Havuzu

kıbrıs tüp bebek
Konaklama ve Ulaşım

kıbrıs tüp bebek
Güven ve Gizlilik

kıbrıs tüp bebek
Danışmanlık Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Başarı Hikayelerimiz

"Ne kadar teşekkür etsek az!!!"
Açıkcası çok fazla seçenek vardı ve kime gideceğimizi bir türlü bilemedik. Eşimle beraber İnternet'te araştırırken bulduk ve randevu aldım, sağolsunlar çok yardımcı oldular. Özellikle danışmanım ve doktorum çok çok iyiydi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim...
tup-bebegimiz

F.H.

Başarı Hikayelerimiz

"Çocuğu olmayan yakınlarıma ve buradaki hastalara rahatlıkla tavsiye edebilirim..."
Doktorumuz; kesinlikle alanında oldukça deneyimli, profesyonel, yardımsever, dinlemeyi seven ve hastasına çok değer veren bir karaktere sahip. Sayesinde çok güzel bri evlat sahibi oldum, yıllardır özlemle beklediğim bebeğime kavuşturdu.
tup-bebegimiz

H.E.

Başarı Hikayelerimiz

Sağolun hocam!

Çok sağolun sizlerin sayesinde uzun emek ve uğraşlar sonucunda hayattaki en güzel duygulardan bir tanesi olan anneliği yaşadım.

Buradan bir kez daha teşekür ediyorum tüm ekibe...

tup-bebegimiz

C.Ç.

Başarı Hikayelerimiz

Çok mükemmel bir his

Yurtdışında 2 kez başarısız denemeden sonra, danışmanımızla Kıbrıs'taki bir arkadaşımın tavsiyesi üzeriyle iletişime geçtim. Çok ilgili ve alakalı, beni her konuda bilgilendirdi. Ardından çok ilginçtir ki, doktorumuzla tanıştığımız ilk günden tüp bebek tedavimin başarılı olacağını sezdim ve öyle de oldu :) İkizlerimiz bizim yaşam enerjimiz oldu...

tup-bebegimiz

H.Ö.

Fotoğraf Galerisi

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.


Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2020

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2019 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!