Kısırlık Tedavisi

kısırlık tedavisiGünümüzde ilerleyen tıp teknolojileri sayesinde kısırlık neredeyse ortadan kalkmaktadır. Üreyememe yani çocuk sahibi olamamak tüm çiftlerin %12 sinde görülmektedir. Bu rakam oldukça ciddi bir rakamdır, fakat çiftler bunu gizli tutmakta ve yardım almaya utanmaktadırlar.

Kadının öncelikle klinik muayenesinde rahmi, tüplerin tıkalı olup olmadığı, ovaryan rezerv (yumurtalar) değerlendirilir. Daha sonra kan tahlilleri ile hormonların değerlendirilmesi gerekir. Bazı metabolizma hastalıkları bebek sahibi olmaya engel olabilirler; tiroit, diyadet, çiftlerin sigara ve alkol kullanımı kısırlığa sebep olabilmektedir. Bu sebepten dolayı tedaviye başlamadan 2 ay önce sigara ve alkolü bırakmalarını tavsiye etmekteyiz.

Erkek: Öncelikle kruger standartlarına uygun spermiyogram testi yapılmalı canlılık oranları sapanmalıdır, canlılık çok önemli bir faktördür. Özet olarak sorunun nerede olduğunu saptayıp tedaviyi ona yönelik yapmak gerekir.

Kıbrıs tüp bebek tedavi merkezi ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlere en doğru ve açıklayıcı bilgileri vermek, bizim ana görevimizdir.

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2023

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2024 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!