Hakkımızda

hakkimizdaKıbrıs'ta Tüp Bebek tedavisi ciddi anlamdan psikolojik açıdan eşleri zorlayabilen bir süreç olduğundan, beden ve zihin arasında son derece güçlü bir ilişki mevcuttur. Her ne kadar güçlü olduğu düşünülsede tüp bebek tedavisinin gerektirdiği tıbbi işlemlerin kişide birtakım olumsuz psikolojik etkiler yaratmasının ve yine tersi yönünde pozitif ya da negatif bir duygu duruma sahip olmanın tedavi sürecine olumlu ya da olumsuz olarak yansıması kaçınılmaz olabilmektedir.

Dolayısıyla da bu doğrultuda; bizim gibi bu konuda daha önce görmüş ve geçirmiş uzmanlara iş düşüyor.  Bu sayede alınan profesyonel desteğin gerçekten önemi ortaya çıkıyor.

Kıbrıs'ta Yakındoğu Üniversitesi Hastanesi işbirliği doğrultusunda KKTC Tüp Bebek Merkezi 'mizde ister hastalara bu süreçte destek veriyoruz ve isterse tedavi işlemleri boyunca psikolojik danışmanlıkla ilgili aklınıza gelen tüm soruları cevaplıyoruz.

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Çocuk sahibi olmakta güçlük çeken çiftlere, tüm bebek tedavisi aşamasında en kesin ve doğru tedavi programından yararlanmalarını sağlamak ve öncelikle hastanın sağlığı en ön planda tutularak, bütçesini zorlamayacak şekilde en uygun fiyatlarla 100% hastanın memnuniyeti doğrultusunda hizmet ortamı sunmak.

Tüp bebek tedavisi sırasında yaşayacağınız tüm psikolojik sorunlarda ve tedavi ile ilgili sorularınıza yanıt bulabileceğiniz samimi bir ortam sağlıyoruz.

Yine aynı şekilde, tüp bebek tedavisi boyunca hiç çekinmeden sorunlarınızı paylaşmanızı ve en iyi, en doğru hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Yard. Doç. Dr. Burcu ÖZBAKIR

burcu ozbakirYard. Doç. Dr. Burcu Özbakır, Obstetrik ve Jinekoloji Uzmanı ve Fertilite Uzmanı’dır. İstanbul Kültür Fen Lisesi’nden okul birincisi olarak mezun olduktan sonra, tıp eğitimini Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden birisi olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nde aldı. Uzmanlık eğitimini, Çukurova Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda yaptı ve Obstetrik ve Jinekoloji uzmanı oldu. Mecburi hizmetini , atandığı Kıbrıs Lefkoşa Merkez Hastanesi'nde ( Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi) yaptı. Kıbrıs'a taşınmasından sonra Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’nde çalıştı. Üreme tıbbı alanında gösterdiği başarılar ile, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı – Fertilite/Tüp Bebek Merkezi’ne akademik kadroda uzman doktor olarak kabul edildi. Yard. Doç. Dr. Burcu Özbakır hala akademisyen olarak Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı – Fertilite/Tüp Bebek Merkezi’nde çalışmaktadır.

Yard. Doç. Dr. Burcu Özbakır tıp alanında geniş tabanlı araştırmalar yapmıştır. Bunlardan bazıları; gestasyonel trofoblastik hastalık progresyonunda p53 gen mutasyonunu rolü, preklampsi gelişiminde TNF-alfa gen polimorfizminin etkisi, folikülogenez kalitesi ile oosit (yumurta) kalitesi arasındaki ilişkinin araştırılmasıdır. ESHRE (Avrupa İnsan Fertilitesi ve Embriyoloji Derneği), TSRM (Türk Üreme Tıbbı Derneği) ve TJOD ( Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği) üyesi olan Yard. Doç. Dr. Burcu Özbakır, son teknolojik ve tıbbi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

‘’İnfertilite araştırılması ve tedavisi; hastanın veya hastaların, doktorun, embriyoloğun, hasta koordinatörünün ve medikal veya non-medikal tüm personelin içinde olduğu bir takım çalışması gerektirir. Takım çalışmasında başarılı olmak için; takımın her bireyi çok çalışmalı, gerektiğinde birbirini desteklemeli ve başarıya inanmalıdır.’’ – Yard. Doç. Dr. Burcu ÖZBAKIR

Yard. Doç. Dr. Burcu Özbakır çok iyi seviyede İngilizce ve Türkçe konuşmakta; bu sayede, hastaları ile direkt olarak ilgilenebilmektedir. Yard. Doç. Dr. Burcu Özbakır, Yakın Doğu Üniversitesi’nde, hem dünyanın her köşesinden gelen hastaları ile yakından ilgilenmekte, hem de akademik kariyerini ilerletmektedir.

Yard. Doç. Dr. Burcu Özbakır’ın, ‘’hayatının en büyük başarısı’’ olarak adlandırdığı bir kızı vardır ve onunla oyun oynamak en sevdiği hobisidir. Diğer boş zamanlarında; piyano çalmak, yapboz tamamlamak, insan psikolojisi hakkında okumak ve infertilite alanında deneysel araştırmalar yapmaktan hoşlanır.

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2019

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2019 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Bağışlama

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!