Kıbrıs'ın Güvenilir ve Lider Tüp Bebek Hastanesi

Son teknoloji, modern hastane, uzman ekip, yüksek başarı ve en uygun fiyatlar bizde!

elite hospitalAnne ve baba olmak dünyada bir çiftin yaşayabileceği en güzel duygudur. Ailenizi bir evlat ile tamamlamak tam anlamıyla aile olabilmek ve sizden, size ait bir bebeği kucağınıza alıp tüm sevginizi ona adamak, dünyaya kendimizden bir iz bırakmak isteriz. Bu yüzden her çift bebek sahibi olmak ister ve her çiftin bebek sahibi olmaya hakkı vardır. Bazen normal yollarla bebek sahibi olmamız güçleşebilir ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz, bu duyguları yaşamanız çok normaldir. Tam bu noktada tüp bebek hizmetimizden yararlanabilir, uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan hastane ekibimizden destek alabilirsiniz.

Uzman kadro, son teknoloji genetik labaratuvarı, tam donanımlı tüp bebek (ivf) ünitesi, adada tek olan hastanemiz yumurta nakli ve  tüp bebek tedavilerinde yüksek başarı elde etmiş birçok aileyi bebek sahibi yapmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Hastanemiz uluslararası düzeyde hizmet vermekte, Asya ve Avrupa ülkelerinden gelen birçok çifte umut ışığı olmaktadır. Fiyatlarımız tüm diğer tüp bebek merkezlerine göre daha hesaplı olup, 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2023

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2024 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!